Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

O možnosti bývať vo vlastnom bungalove sníva nejeden Slovák. Dobrou správou je, že aktuálna ponuka na trhu s nehnuteľnosťami je v tejto oblasti skutočne pestrá. Len na našej stránke nájdete viac ako 1800 nehnuteľností tohto typu. Od luxusných bungalovov s obrovskými pozemkami cez moderné bungalovy zariadené podľa najnovších trendov až po malinké bungalovy učupené v lone prírody. Zostavili sme pre vás výber toho najlepšieho.

Pre zobrazenie inzerátu stačí kliknúť na foto.

Nižná Kamenica - 179 000 €

Priestranná novostavba 4-izbového rodinného domu situovaná na oplotenom pozemku s rozlohou 600 m2 poskytne novým majiteľom dostatok priestoru. K pohode prispeje podlahové kúrenie, krb a vkusne zariadený interiér. Pred domom sú k dispozícii 2 parkovacie miesta.

Krakovany - cena dohodou

Veľkou prednosťou tohto 4-izbového rodinného domu je predovšetkým krásna záhrada s vlastným jazerom. Spomenúť však možno aj terasu, veľký krb, kamerový systém, solárne panely, záhradný domček a vlastnú studňu. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Stačí sa len nasťahovať.

Horné Obdokovce - 190 000 €

Zariadená novostavba 4-izbového rodinného domu sa nachádza v tichej lokalite na pozemku s rozlohou 935 m2. K domu prislúcha terasa i garáž. Ku komfortu nových majiteľov prispeje klimatizácia, alarm a videovrátnik.

Zvončín - 225 000 €

Šikovný 4-izbový bungalov bude dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie. Nachádza sa totiž v tichej uličke a je obklopený peknou záhradou plnou zelene. K domu prislúcha i záhradný domček.

Nitra - 219 900 €

Nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom stojí na pozemku s rozlohou 481 m2.
K domu prislúcha dvojgaráž a nechýba ani terasa. Svojím prevedením uspokojí i náročnejšieho zákazníka. Jednou z predností tohto domu je i krásny výhľad na okolitý les.

Dunajská Lužná - 199 000 €

Nachádza sa v novej súkromnej rodinnej štvrti a môže sa pochváliť mimoriadne nízkymi nákladmi. Nájdete v ňom 4-izby, samozrejmosťou je krb, terasa a garáž.
Záhrada je vybavená studňou, záhradným domčekom a automatickou závlahou. Dom je zariadený, klimatizovaný a nechýba v ňom ani podlahové kúrenie.


Cífer - 230 000 €

Priestranný 4-izbový bungalov sa nachádza na slnečnom udržiavanom pozemku s rozlohou 600 m2. Patrí k nemu aj samostatná garáž, bazén, krytá terasa, letná kuchyňa a zimná záhrada. Pozemok má parkovú úpravu s automatickou závlahou, osvetlením, množstvom okrasných rastlín a zelene, ktorá zabezpečí novým majiteľom dostatok súkromia.

Miloslavov - 214 000 €

4-izbový rodinný dom sa môže pochváliť príjemne zariadeným interiérom s nádychom vidieckeho štýlu. K domčeku prislúcha terasa, na ktorú je výstup priamo zo spálne. Parkovanie je zabezpečené pred domom.

Tureň - 235 000 €

Nachádza sa v novovybudovanej lokalite a pýši sa interiérom ladeným v modernom štýle, ktorého ústredným motívom sú čisté línie. Jeho prednosťami sú: krytá terasa, záhradný domček, bezbariérový prístup, vlastná studňa. Dom stojí na oplotenom pozemku s rozlohou 609 m2.

Malinovo - 250 000 €

Táto veľkoryso riešená novostavba s nadčasovo zariadeným interiérom má rozhodne čo ponúknuť. V celom dome sa nachádza podlahové kúrenie, nechýba ani alarm a klimatizácia. Keďže sa nehnuteľnosť predáva kompletne zariadená, stačí si len priniesť kufre a nasťahovať sa.

Zdroj (text/foto): Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články