Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
7 komfortných kancelárií s pekným výhľadom z našej inzercie

7 komfortných kancelárií s pekným výhľadom z našej inzercie

Pohodlie v kancelárii je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú naše pracovné výkony. Ak sa k tomu pridá aj pekný výhľad, podmienky na zvyšovanie produktivity sú hneď o niečo lepšie. Príkladom toho je aj 7 komfortných kancelárií, ktoré sa objavili na prenájom v našej inzercii.

1. Výhľad na Petržalku zo Šustekovej

Kancelária na 6. poschodí, na samom vrchu budovy, je zárukou širokého výhľadu (nielen) na okolitú Petržalku. O pohodlie sa však stará aj výmera dosahujúca až 147 m² a nadštandardné vybavenie priestoru predeleného na 2 časti.

Cena: 1323 €/mes. (9 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

2. Klasika v historickej časti Bratislavy

Historickú časť Bratislavy môžete mať po ruke počas práce v kancelárii na Michalskej ulici. Priestor so skromnejšou výmerou 21 m² je síce zariadený v klasickom štýle, no s dôrazom na maximálny komfort. 

Cena: 210 €/mes. (10 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

3. Reprezentatívny priestor pri letisku

Nájsť kanceláriu s výhľadom na hustú vegetáciu priamo pod oknami a zároveň s možnosťou sledovať dianie na letisku, to ponúka len hŕstka ružinovských objektov. Patrí k nim aj budova AIRCRAFT, kde sa prenajíma reprezentatívny priestor, rozprestierajúci sa na ploche 94,18 m².

Cena: dohodouZdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

4. Priestranný dom na bratislavskej Kolibe

V hlavnom meste ešte ostaneme, pretože na tamojšej Kolibe prenajímajú vkusne zariadený 4-poschodový dom vhodný na podnikateľské účely. Za zmienku nestojí len očarujúca panoráma rovno pod oknami objektu, ale aj priestranný a moderne zariadený interiér s výmerou 670 m².

Cena: 4500 €/mes. (6,72 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

5. Žilina a okolie z vtáčej perspektívy

Jeden z najkrajších výhľadov, aké momentálne ponúkajú kancelárie v našej inzercii, nájdeme pri ponuke zo Žiliny. Ide o niekoľko administratívnych priestorov s celkovou výmerou do 520 m², ktoré sídlia na 8. podlaží budovy situovanej na Rosinskej ceste.

Cena: 4160 €/mes. (8 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

6. Dianie v Prešove pod palcom

Dobrá cena, pekný výhľad, dostatok súkromia. Priam ideálna kombinácia, ktorá núka ideálne podmienky na prenájom. Priestory s takýmito benefitmi sú aktuálne aj v Prešove na Hlavnej. Pôsobenie v kancelárii s plochou 34 m² je zárukou, že dianie v samom centre Prešova budete mať pod palcom.

Cena: 204 €/mes. (6 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

7. Pohodlie na banskobystrický spôsob

Sedmičku kancelárií, ktoré nešetria komfortom a pekným výhľadom zároveň, uzatvárame na Dolnej ulici v Banskej Bystrici. Dobre presvetlený a útulne zariadený priestor na 3. poschodí jednej z miestnych budov, ktorý disponuje plochou 30 m², otvára celkom zaujímavý výhľad na frekventovanú lokalitu obklopenú okolitými lesmi. 

Cena: 230 €/mes. (7,67 €/m²)Zdroj: Nehnuteľnosti.skZdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj foto: Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články