Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novinky realitného trhu

Kupovať byty v Arborii za uvádzacie ceny sa naozaj oplatí

Kupovať byty v Arborii za uvádzacie ceny sa naozaj oplatí

Zamýšľate sa nad kúpou nehnuteľnosti a sťahovanie vám neponáhľa? Ideálnym spôsobom, ako si zabezpečiť to najlepšie bývanie pre vás i vašu rodinu, je kúpa v Arboria Parku za uvádzacie ceny. Výber štandardov, poschodia či svetovej strany je tak len vo vašich rukách. A ak nedisponujete dostatočnou hotovosťou, bankové domy pre vás majú ideálne riešenie.

...

Súčasný development očami právnika a poradcu

Súčasný development očami právnika a poradcu

Mnohé obce, mestá a mestské časti sa k aktuálnemu stavebného boomu stavajú rozvážne, iné menej pragmaticky, skepticky a ďalšie iba s ohľadom na zvýšenie rozpočtu. Zvýšenie miestnych poplatkov, vyhlásenie stavebnej uzávery, celoplošné zmeny daní a ďalšie zmeny sú bežnou realitou komerčných realít na Slovensku. Novinkám v oblasti realitného práva a daní sa bude venovať dopoludňajší blok konferencie Real Estate Market.

...

Chcete bývať štýlovo a za dobrú cenu?

Chcete bývať štýlovo a za dobrú cenu?

Len osem kilometrov od Bratislavy vyrastá rezidenčný komplex Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné bytové viladomy situované v okolí troch jazier.

...

Apartmány Urban Residence s kuchyňou ako darček

Apartmány Urban Residence s kuchyňou ako darček

Váš dynamický život si vyžaduje flexibilné riešenia. A preto isto oceníte, že v rámci projektu Urban Residence sme pre našich klientov pripravili výnimočnú ponuku. Bývanie a podnikanie v štýlových a moderných apartmánoch. Služby ako v amerických seriáloch budú pre vás úplnou samozrejmosťou. A to nie je všetko. Ku každému apartmánu dostanete poukážku na nákup do kuchynského štúdia Potočan.

...

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke

Len osem kilometrov od Bratislavy je spolovice dokončený rezidenčný komplex Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné viladomy situované v okolí troch jazier. Byty v prvých piatich viladomoch už majú svojich obyvateľov, ktorí čakajú na nových susedov.

...

Apartmány Urban Residence

Apartmány Urban Residence

Váš dynamický život si vyžaduje flexibilné riešenia. A preto isto oceníte, že v rámci projektu Urban Residence sme pre našich klientov pripravili výnimočnú ponuku. Bývanie a podnikanie v štýlových a moderných apartmánoch. Služby ako v amerických seriáloch budú pre vás úplnou samozrejmosťou. A najlepšie na tom je, že apartmány s výnimočnými službami sú dostupné naozaj pre každého.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Malé Krasňany hľadajú mladé rodiny!

Malé Krasňany hľadajú mladé rodiny!

Ako by malo vyzerať bývanie, ktoré zodpovedá potrebám mladých rodín? Developer projektu Malé Krasňany v tom má jasno. Priestranné nadštandardné byty v pokojnej lokalite neďaleko prírody si určite získajú aj vás. Navyše, 3-izbový byt môže byť teraz váš už od 148 000 EUR.

...