Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novinky realitného trhu

V BLÍZKOSTI LIMBACHU VYRÁSTLA REZIDENCIA LIMBAŠSKÁ

V BLÍZKOSTI LIMBACHU VYRÁSTLA REZIDENCIA LIMBAŠSKÁ

Bratislavčanov láka bývanie v okolí mesta, príležitosťou je aj Rezidencia Limbašská. Trend uplynulých rokov, keď Bratislavčania začali vyhľadávať komfortné bývanie v okolí hlavného mesta, neustáva. Stále je dosť tých, ktorí dajú pred ruchom veľkomesta pokojnému bývaniu v obciach susedných okresov Bratislavského kraja.

...

Čo priniesol rok 2013 trhu s nehnuteľnosťami v Bratislave?

Čo priniesol rok 2013 trhu s nehnuteľnosťami v Bratislave?

Trh s rezidenčnými nehnuteľnosťami v Bratislave sa od začiatku roka 2013 vyvíjal optimisticky a jeho záver tento trend len potvrdil. Z pohľadu ponuky nových rezidenčných projektov bol po dlhom čase výnimočný, pretože priniesol najviac nových bytov od krízového roka 2008. V porovnaní s rokom 2012 ich počet vzrástol o viac ako 30%.

...

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ

S radosťou vám predstavujeme projekt Čerešňová alej - rezidenčné bývanie v tichej, pokojnej ulici v Dunajskej Lužnej, ktorú nie je možné zahusťovať ďalšou zástavbou. Tvorí ho uzavretý, oplotený komplex šiestich dvojdomov vilového typu so samostatnými vchodmi. Domy sú už postavené a skolaudované, príjazdová komunikácia aj parkovacie boxy pre rezidentov vybudované a prví obyvatelia rezortu čakajú na svojich nových susedov.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

HVIEZDNE BÝVANIE

HVIEZDNE BÝVANIE

Developerský projekt Hviezdne bývanie vyrastá v obci Hviezdoslavov, situovanej východne cca 17 km od hranice hlavného mesta Bratislavy. Je to jedna z najmladších a najmenších obcí okresu Dunajská Streda. Daná lokalita má osloviť tých, ktorí chcú mať všade na skok, ale aj tých, ktorí majú radi krásu vidieka. Projekt malopodlažných bytových domov je osadený na “zelenej lúke”, prístupný z komunikácie Čerešňárka - spojnice medzi centrom obce a hlavno...