Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Všetky články

Nehnuteľnosti iba pre duchov: (NE) Zaslúžia si druhú šancu?

Nehnuteľnosti iba pre duchov: (NE) Zaslúžia si druhú šancu?

V poslednej dobe našou spoločnosťou rezonujú otázky o výstavbe nových výškových budov v hlavnom meste. Moderné projekty z dielní zahraničných architektov predstavujú trendy možnosti tretieho veku aj pre našu malú veľkú krajinu. Popritom všetkom však akosi zabúdame alebo nevieme, že v našej malej zemi ostali aj budovy z minulých čias, ktoré stratili svoju cenu opotrebovaním desaťročiami či dokonca stáročiami. Nesú odkaz našej minulosti, aj keď už ...

Novinka: Dom sa prispôsobí ročným obdobiam za viac ako 2,5 mil.€

Novinka: Dom sa prispôsobí ročným obdobiam za viac ako 2,5 mil.€

Dvojica architektov vytvorila koncept unikátneho domu, ktorý sa vie prispôsobiť každému ročnému obdobiu. Dom sa dá jednoducho rozložiť a zložiť do iného tvaru. S nápadom prišli architekti zo štúdia D*haus company. Momentálne tím pracuje na jej prvej realizácií v meste Cambridgeshire. Predbežný odhad ceny nehnuteľnosti  je približne 2,5 milióna eur.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Moderný dom na stračej nôžke?- Áno!

Moderný dom na stračej nôžke?- Áno!

Počas mnohých storočí boli domy na stromoch považované za miesta príjemného pobytu a pohostinnosti. Už ako malé deti sme si stavali na stromoch rôzne bunkre a chatky, v ktorých sme zažívali nevídané dobrodružstvá s kamarátmi, rôzne pikniky a každý z nás bol Robin Hood. Návrat do detských čias môže byť teraz realitou. Predstavujeme vám skutočné domy na stromoch, ktoré môžu slúžiť ako nový domov.

...