Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novinky realitného trhu

Štýlová investícia priamo v centre mesta

Štýlová investícia priamo v centre mesta

V Žiline sa chystá projekt, ktorý záujemcom umožní vlastniť investičnú nehnuteľnosť v lukratívnej lokalite. V Piano Residence totiž okrem obytných a administratívnych priestorov nájdeme štýlové apartmány, poskytovať by mali aj služby porovnateľné s hotelovými zariadeniami.

...

Istropolis a jeho miesto v súčasnej Bratislave

Istropolis a jeho miesto v súčasnej Bratislave

Industriálne objekty sa začali tešiť značnému záujmu verejnosti, ich rekonštrukcie a konverzie patria medzi veľmi “trendy” a pozitívne vnímané aktivity. Narábanie s budovami z obdobia socializmu je téma o poznanie zložitejšia. Emotívne reakcie nedávno vyvolal Istropolis, súbor, ktorý roky plnil kultúrno-spoločenskú funkciu v hlavnom meste Slovenska.

...

Čo vyrastá v susedstve žilinských

Čo vyrastá v susedstve žilinských "panelákov"

Na prelome februára a marca tohto roku sme priblížili stavebné aktivity na žilinských sídliskách, na našom blogu boli zverejnené články o troch aj rezidenčných projektoch. Všetky vyrastajú v susedstve "klasických panelákov”, koncepčne sú však rozdielne a do existujúcej štruktúry vstupuje každý iným spôsobom. Sledujeme tiež určité snahy o nadviazanie na charakter zástavby v okolí výstavby.

...

Aké výhody ponúka bývanie v MAMAPAPA pre rodiny

Aké výhody ponúka bývanie v MAMAPAPA pre rodiny

Téma bezpečných príchodov a odchodov zo školy je na začiatku septembra opäť aktuálna. Bývanie priamo v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou vie každodenný život výrazne uľahčiť. Pri spokojnosti s ponukou zariadení v okolí odpadá nutnosť použiť auto či MHD a školák sa na vyučovanie dostane aj samostatne.

...

Pozrite si zelené výhľady z projektu v centre Žiliny

Pozrite si zelené výhľady z projektu v centre Žiliny

WellPark, polyfunkčný objekt v Žiline od developera LICITOR development sme navštívili približne pred polrokom. Pozornosť upútal nie typickým architektonickým riešením a zároveň výhodnou polohou. Vďaka nej si môžeme dopriať bývanie s pohľadmi do zelene a pritom byť stále v centre mesta.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Tip pre dochádzajúcich za prácou, bývanie v oblasti bývalej seneckej tehelne

Tip pre dochádzajúcich za prácou, bývanie v oblasti bývalej seneckej tehelne

Už dva články na našom blogu sa venovali téme novostavieb v Senci. Navštívili sme stavebne veľmi rušnú oblasť, ktorá sa rozprestiera pozdĺž západnej strany trnavskej cesty, na severe zastavaného územia sídla. Kedysi tu stála senecká tehelňa, dnes sa pozemky zapĺňajú rezidenčnou zástavbou. Atraktivitu lokality zvyšuje blízka križovatka Blatné umožňujúca rýchly presun na diaľnicu D1, bývanie je tým pádom výhodné pre ľudí dochádzajúcich za práco...